Pavasara Fotogrāfijas Fons Bērnu Portreti Fona Lieldienas Savvaļas Nometnes Telts Zaļā Rotangpalmas Modelis Photo Booth

€8.99


Par HUAYI HUAYI ir profesionālās fotogrāfijas fons ražotājs,Mums ir mūsu pašu foto studija un mūsu profesionālā komanda.Fons ir galvenokārt vērsts uz jaundzimušajiem,bērniem, pieaugušajiem,brīvdienas,dzimšanas dienas,kāzas,utt.Mūsu dizaineri var izveidot dažāda izcelsme vajadzībām atbilstoši katra klienta vajadzībām.Ja jums ir nepieciešams, pielāgotu fona, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums.

2 veidu materiāliem

Econ Vinila (Noklusējuma )

Econ vinila ir mostpopular materiāls Muzdom.lv,Tas ir rentabli,laba krāsu sniegumu,skaidrs modelis,stiept pretestību.

Bet nav mazgājamas,saglabāt to prom no ūdens un uguns.

Materiāls 2:Kokvilna Poliesters

Salīdzinājumā ar mākslas auduma fons, kokvilnas, poliestera, ir mazgājams, izturīgs viengabala,reuseable ,salokāmi,nav atstarojošs.

Ja fons ir netīrs,jūs varat mest to uz veļas mazgājamās mašīnas.Bieza,izturīga,spilgti krāsu.Tas ir labāka izvēle par fotogrāfu.To var salocīt vieglai uzskaites.

Addit ional maksas pakalpojums,lūdzu, sazinieties ar mums 1.Pievienot augšējā/apakšējā kabatā vai caurumu . 2.Roll nosūtīt backdrops pa cauruli. 3.Īpašu lielumu pielāgot. 4.Drukāt savs raksts,ja tikai tā ir laba izšķirtspēja. 5. Pievienot vēstules par fonu birthday party svinības.

Tagi: lieldienu dekors, fona fotogrāfija, photobooth prop, carcoon portatīvo izsmidzināšanas kabīnes, Fons, dzimšanas diena lamu, dzimšanas diena savvaļas, reāli green screen foni, fona papīrs, fotogrāfija, , foto fona lieldienas pavasara.


( 0 Novērtējums )

Daudz.