【MUMS Noliktava] aicina 7.5 pēdu Zīmuli Flocking Ziemassvētku Eglīte

€108.09


Funkcijas: 1. Vairāk padomus - Zari ir izstrādāts, lai parādītu spilgts pilna izmēra priežu koka 2. Reālāks - lāpstiņas Ziemassvētku eglīte ir izgatavots no augstas kvalitātes PVC materiāla, tas liecina nekustamā vairāk un vairāk dabas 3. Izturīga un izturību, Metāla, koka pamatnes ar skrūvēm nodrošina stabilitāti, lai saglabātu jūsu koka pastāvīgā stabilāku 4. Viegli setup - pabeigt montāža šo koku, tas prasa tikai 3 soļi, pēc liekot filiālēm un metāla stāvēt kopā, visas koka prasa, lai jūs darīt, ir iztaisnot filiāles 5. Garantija 100% - Mēs piedāvājam jums prime apmierinātību un klientu apkalpošanu ar garantiju, lai jūs varētu nopirkt ar pārliecību Specifikācijas: 1. Materiāls: Pvc Flocking Zīmuli Ziemassvētku Eglīte 2. Produkta Augstums: 7.5 pēdu (2,25 m) Augstums Bez Koku Lapas Augšu 3. Produkta Apraksts: 4. 0.1 0.1 Ādas 7 Cm Vērtnes Platums 50 Cm, Dzelzs Kājas Sasietas Koka Struktūru 641 Filiāles 5. Iepakojuma Izmērs: (45.28 x x 9.45 9.84)" / (115 x 24 x 25)cm (L x W x H) 6. Bruto Svars: 14.99 lb / 6.8 kg komplektācija: 1 xZiemassvētku Eglīte 1 x Lietošanas Rokasgrāmata81070303 7.5 pēdu Zīmuli Flocking Ziemassvētku Eglīte

Ievads: Ja jums ir izvēloties piemērotu koku, Ziemassvētkos, jūs varat veikt šo 7,5 pēdas Zīmuli Flocking Ziemassvētku Eglīte vērā.Šis koks ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem.Lapas ir pieņemt videi draudzīgu un liesmu slāpētāju, PVC materiāla, kas ir izturīgs un nav viegli deformēta.To izmanto arī dzelzs cauruļu un dzelzs stieples, tāpēc, ka tā ir stabila un uzticama.Ar naudas sodu meistarība un augstas kvalitātes materiālus, ir vērts iegādāties, lai iegūtu šo Ziemassvētku eglītes mājās un saģērbties!

Tagi: lemon tree, christma koks, varavīksnes koka, plastmasas noliktavā, hb zīmuli, uz poda, koki anao, noliktavā, pudeļu suka koka, koki attēlu.


( 0 Novērtējums )

Daudz.