Krāsains LED Dekoratīvās Atmosfēru, Āra Apgaismojums Stīgu gaismas Svētku jaungada Pasaku Vainags Ziemassvētku Eglīte Kāzu Decorat

€4.70


Ja nav pasakas patiesībā, tad mēs varam radīt pasaku pasauli ar sevi.✨✨✨ Galvenās Iezīmes

?【MAINĪGAS FORMAS] aicina Mūsu firefly pasaku lampas ir elastīga bendable līnijas, un tās forma var būt paredzēti, un ir izvietoti atbilstoši vajadzībām.Lampas vads nav metināšanas punktus un ir ļoti elastīga, tāpēc to var smilga mēreni bez pārrāvuma.

?【MULTI-SKATUVES APDARE] aicina Šo pasaku gaismas jāņtārpiņi ir ļoti piemērotas dekorēšanai dažādās vietās.Piemēram, porches un terases, īpašiem notikumiem, personām, kāzām un interjera dizains.Vai ko izmanto, lai rotā podos, u.c.Iespējas ir bezgalīgas.

?【360 GRĀDU GAISMAS] aicina Atšķirībā no tradicionālajiem LED gaismas, gaismas diapazonā ir 90 grādi -180 grādiem.Mūsu LED gaismas izstaro gaismu visos virzienos, apgaismo, kā daudzās jomās, cik vien iespējams.

?【ŪDENSIZTURĪGU IP66] aicina Uz IP66 aizsardzības pakāpe ir pilnīgi nepievelk putekļus, un ūdensnecaurlaidīgs, kas padara gaismas stīgu dekoratīviem iespējas.Tos izmanto, lai rotā jebkurā gadalaikā un jebkurā gadījumā.Izmantojot Metodes

Specifikācijas Materiālu Vara Stieples + LED Produkta Svars 13G Produkta Izmēri

(L) 1/2/3M Iepakojuma Saturs Krāsains LED Dekoratīvās Atmosfēru Gaismas × 1 Krāsu Siltā Gaisma/Krāsains Gaismas Barošanas Pogu Akumulatora Kaste Piezīme

Sakarā ar dažādiem displeja un gaismas efektiem, ar faktisko krāsu preci var nedaudz atšķirties no krāsu parādīts uz attēla.

Tagi: uzdevumu apgaismojums, lampas koks, lei vainags apdare, virtuves skapis, lampas led mūsdienu, arbol led, klipi ziemassvētku led, led skrūvi, vadu koku gaismas, led garland.


( 0 Novērtējums )

Daudz.