DC 24V Universālu Ūdensizturīgs Dubulto Signālu Auto Auto Gliemeža Ragi 110DB Super Skaļi par SUV Automašīnu, Kravas automašīnu, Laivu, Motociklu, Motorolleru

€37.44


Apraksts

Funkcijas:

- Viegli uzstādīt automašīnas, Kravas automašīnas, APVIDUS auto, Motociklu, Laivu, Kuģu

- Pielāgojas jebkuram transportlīdzeklim 24 V .

- Ultra Spēcīgu dažādu Automobiļu, Iešūt

- Releju, kas paredzētas izmantošanai ar atbalstu un Drošību.

Krāsa: Oranža / Zaļa

Skaņas tips: Double signāls

Tips: Parastais Ragu

Piemērots: Universal

Materiāls: Visas Metāla

Jauda: 48 W

Skaņa: 110DB.

Spriegums: 24V.

Strāva: 4A.

Piezīmes:

- Nē Instalācijas Instrukcijas Iekļauts

- Katra iekārta tiek pielāgota atkarībā no lietošanas.

- Profesionāla uzstādīšana ir ieteicams

Kopējo Traucējummeklēšana Auto Ragu:

1. Ja raga, dažreiz skaļa, vai dažreiz nav, sazinieties iekšpusē skaņas signāla slēdzis parasti nav laba, un daži ir problēmas raga pati.

2. Ar raupjš skaņa ir galvenokārt sakarā ar sliktu kontaktu plug, īpaši katram kontaktam, kas ap stūres ratu, kas ir viegli valkāt, jo bieži izmantot.

3. Nav troksnis vispār.Pirmkārt, pārbaudiet drošinātāju, lai redzētu, vai tas drošinātāji, pēc tam pavelciet ragu kontaktdakšu, un izmantojiet multimetrs, lai izvērtētu, vai tur ir elektrība, kad skaņas signāla slēdzis ir nospiests.Ja nav elektrības, pārbaudīt seglu ragu un stafetē.Ja nav elektrības, tā ir problēma, raga pati.Šajā laikā, jūs varat arī izmēģināt, lai pielāgotu spilgtuma pielāgošana riekstu uz raga, lai redzētu, vai tas var skaņu.Ja tas joprojām doesn ' t skaņu, jums ir nepieciešams, lai aizstātu ragu.Pakete ietver

2 * Ragu

Tagi: claxon motociklu, gaisa laivu ragu, ragu, ragu automašīnas skaļi, monowheel motorollera, ragu mopēds, gaisa taures, ragu kravas automašīna, auto tercel, kravas automašīnu taures.


( 1 Novērtējums )

Daudz.