Xiaomi Mijia Kamera 1296P Ultra HD 2K Smart IP Kameras WiFi Pan-tilt Nakts Redzamības Leņķis 360 Video Kameras Bērnu Drošības Monitors

€33.71


ŅEMIET vērā,: 1·oriģinālais iepakojums:MUMS plug= Viena Xiaomi xiaobai Kameras ASV plug 2·video kameras, Instrukcijas, ir Ķīniešu valodā, nesaprot, lūdzu, sazinieties ar mani,Vai, lūdzu, skatīt informāciju zemāk, soļi 3·šī fotokamera ir pieslēgta elektroenerģijas izmantošanu, var pievienot tikai izmantot WIFI 4·Fotokamera, samērā tumši situāciju, automātiski pārslēgtos uz nakts režīmu, 5·xiaomi kamera būs otrais pārbaudījums mūsu kompānija Nodrošina kvalitāti, lai nodrošinātu, ka jūs varat izmantot kameras

6·pievienojot kameru, lūdzu, izvēlieties Ķīnas servera mijia uzstādījumi

Xiaomi Smart Kameras PTZ versija 2K

2K super clear aprūpi ģimenē ir vairāk pie vieglumu

3 miljonu pikseļu | F1.4 lielas diafragmas | vājā apgaismojumā, full color | AI humanoīdu atklāšana

2K ultra-skaidrs, pilnībā modernizētas attēla kvalitāte

Xiaomi Smart Kameras PTZ versija 2K, ultra-skaidri parādīt lielāku attēlu datus, bet pilnībā modernizētas, lai 2K ultra-skaidrs pikseļi, padarot vizuālo pieredzi patīkamāku.

F1.4 lielu atveri, kuru var saņemt gaismu, ja apgaismojums ir nepietiekams

F1.4 lielas apertūras objektīvu padara summu ienākošo gaismu būtiski uzlabojies, un informāciju par attēlu var uzņemt pat vājā apgaismojumā.

Objektīvs ir modernizētas, lai 6P, attēlveidošanas efekts ir labāks

Objektīvs ir pilnībā modernizētas, lai efektīvi samazina gaismas lūzumu likmi, un attēlveidošanas ir skaidrāks, spilgtāks un maigāka.

Uzlabota infrasarkano nakts redzamību, skaidrs, tumšs, gaisma

Iebūvēts 940nm infrasarkanās aizpildīt gaismas, ne sarkans iedarbības naktī, dodot ģimenes locekļiem miega pieredze; ar augstas jutības attēlu sensors, tas arī rada krāsu attēlus nepietiekama apgaismojuma apstākļos.

Nepietiekama apgaismojuma apstākļos, lai pārslēgtos uz melnā un baltā krāsā.

Nav mirdzumu pilnu krāsu kamera

Vājā apgaismojumā, krāsu attēlu, kas joprojām ir saglabāta.

Xiaomi Smart Kameras PTZ Versija 2K

Ekrāna var attēlot arī kameras attēlu

Apskatīt reāllaika attēlu no kameras, izmantojot Xiaoai touch ekrāns runātājs.

Picture-in-picture rāda, ka, skatoties TV, nav garām bērnu katru kustību.

AI humanoīdu atklāšana

Efektīvi filtrēt nederīgu brīdinājumi

Kopā ar pieteikumu AI tehnoloģiju jomā dziļas mācīšanās algoritms, un tīkls ir optimizēts, lai efektīvi filtrs spēkā neesošu signālu un padarīt signalizācija precīzāki.

AI, sejas atpazīšanas, smart mājturība, ir drošāk

Pamatojoties uz Xiaomi AI sejas atpazīšanas tehnoloģiju, jūs varat izvēlēties, lai atzīmētu identitāti, ģimeni un draugiem.Kad jūs nākamā apmeklējuma, jūs varat viegli atšķirt starp paziņām un svešiniekiem.

360 ° pan-tilt panorāmas skatu, visaptverošu aprūpi bez miris leņķis

Pieņem dual mehānisko galvas konstrukcija, 360 ° horizontālā skata leņķis, 108 ° vertikālais skata leņķis.Mijia APP kontrole, panorāmas zīmējumu, lai redzētu, kas nozīmē.

Divvirzienu balss reāllaika sarunai, skumjas pēc mājām uzreiz

Atbalsta divvirzienu balss reālā laika zvana, tikpat reāls kā sejas-pret-aci, nav svarīgi, kad un kur, jūs varat tērzēt ar saviem ģimenes silti.

Atbalsta multi-ierīci, tālvadības apskatei, atbalsta 16 reizes atskaņošanas ātrums

Atbalsta attālo apskatei vairākas ierīces, piemēram, Xiaoai touch screen skaļruņi un Xiaomi TV.Par vēsturiskajiem datiem, kas saglabāti atmiņas kartē MicroSD, atbalsta 1x / 4x / 16x ātrumu apskates, ātru pārlūkošanu, ietaupot laiku un pūles.

Atbalsta formālās un atpakaļgaitas iekārtas, ekrānu var iestatīt līdz 180 ° reverse

Nāk ar skrūvi-bāzes aksesuārs, kas ir viegli un ērti strādāt.Kad flipping, rotēt ekrānu kameras iestatījumu iespējas, lai noskatītos, kā parasti.

Tagi: havit kamera, 1080p, tf kartes, 1080p webcam, mijia xiaomi, datora monitoru, 360 insta, tdk micro sd kartes, kamera ip xiaomi, kameras video, xiaomi mi.


( 3 Novērtējums )

Daudz.