Skābekļa Koncentratoru 93% Augstas Koncentrācijas Sadzīves Portatīvo Zemu Darbības Trokšņu Skābekļa Koncentratoru DEDAKJ DE-1S ZG

€436.76


Skābekļa Koncentratoru 93% Augstas Koncentrācijas Sadzīves Portatīvo Zemu Darbības Trokšņu Skābekļa Koncentratoru DEDAKJ DE-1S ZG

produkta informācija:

Specifikācijas

Skābekļa Plūsma: 1L-8L Regulēšana

Skābekļa Koncentrācija: 30%-93%

Skābekļa Ģenerēšanas Metode: Spiediena Šūpoles Adsorbcija (PSA)

Anjonu Jauda: 8 Miljoniem eiro/cm3

Atmosfēras Spiediens: 20kpa-70kpa

Nominālā Jauda: 120W

Laiks Garums: 180 Min

Nominālais Spriegums: AC110V/60Hz (ASV Spraudnis)/AC220V /50Hz (ES Spraudnis)

Displeja Kontrole: HD LED skārienekrāns

Darbības Troksnis: ≤45dB(A)

Smidzināšanas Līmenis: ≥0,2 mL/Min

Mašīnas Izmērs: 36 x 19.6 x 34.3 CM

Neto Svars: 6.2 KG/13.7 LB/OZ 218.7

Kam jāpievērš uzmanība

1. Mašīna būtu ventilētās vietās, un attālums starp ģeneratoru un sienu/citi objekti, kas nav mazāks par 10 cm. 2. Lūdzu, nelieciet anythings uz augšu un skābekļa koncentratoru. 3. Neviens objekts aiz un zem ierīces apakšā, lai novērstu shutdown vai samazinātu skābekļa koncentrācija. 4. Uguns un smēķēšana ir aizliegta, ja darbojas skābekļa pieņemšanas mašīna. 5. Nav ieteikts power on/off mašīnu, bieži,lūdzu, restartējiet pēc mašīnas izslēgšanas 3 līdz 5 minūtēm. 6. Izmantot eļļas uz tīra mašīna nav atļauts,kas var izraisīt piesārņojumu un uguns.

PIEZĪME:

Paldies par pirkumu.Ietekmes dēļ šo epidēmiju un advent Ķīniešu Jaunā Gada brīvdienām, ražošanas materiāli ir nepietiekami.Automāts, mēs esam par to, lai nosūtītu jums ir 220V mašīna ar Ķīniešu sistēma.Lūdzu būt pārliecināti, ka mēs nodrošināsim jūs ar tulkošanas un video Lietotāja ceļveži.Tajā pašā laikā, mēs nodrošināsim jūs ar sprieguma pārveidotājs par brīvu, lai nodrošinātu normālu lietošanu, mašīna jūsu valstī.Lūdzu, apstipriniet un iegādāties

Piezīme: 1. Ja jūs izvēlaties "Pārdevēja piegādes metodi", lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā piegādes maksa ir piemērojams tikai dažās valstīs / reģionos, lai, pēc tam, kad jūs maksājat, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs apstiprinās ar jums.

2. Kad paka ierodas pie vietējā muitas, lūdzu, maksāt nodokļus un veikt zemes gabalu prom.Mums nav nekādu muitas nodokļiem vai ievedmuitas nodokļus.Ja muitas neizdodas, jo pircēja iemeslu dēļ, un preces tiek nosūtītas atpakaļ vai iznīcināti, mēs ne kompensācijas naudu.

3. Ja jūs izvēlaties, DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS, mēs palīdzēsim jums noorganizēt starptautisko express piegādi un piegādāsim tieši uz jūsu adresi (durvīm līdz durvīm pakalpojums)!Ja preces tiek piegādātas ar kurjeru), pircējam ir vajadzīgi tikai nodokļi jāmaksā pēc ierašanās.

4. Pirms līguma parakstīšanas, jums ir pārbaudīt iepakojuma, lai pārliecinātos, ka tas ir labā stāvoklī, un tad parakstīt to.Ja iepakojums ir bojāts, lūdzu, uzņemiet fotoattēlu, pēc tam uzreiz sūdzēties kuģniecība, atcerieties, ka sūdzību skaits, un pēc tam sazināties ar mani, mēs noteikti palīdzēs.

5. Mūsu darba laiks: 9: 00-18: 30 Pekinas laika.Tikmēr mēs atbildēsim uz ziņu nekavējoties.Pārtraukuma laikā, mēs, iespējams, nevar atbildēt uz jūsu ziņu, lūdzu, saprast.Mēs atbildēsim jums 24 stundu laikā.

Tagi: skābekļa koncentratoru, apsildāmi augstas plūsmas skābekļa, skābekļa portabl, 5l skābekļa, skābekļa koncentratoru 10 litri stundā, generator portatīvo skābekļa koncentratoru, xgreeo, olīvu skābekļa koncentratoru, portatīvo skābekļa koncentratoru, portatīvo skābekļa iekārtas.


( 0 Novērtējums )

Daudz.