BringSmart JGY-370 Tārps LĪDZSTRĀVAS Motors, Turbo Drive Augstu Griezes momentu Mini Pārnesumu Mehānisko 12v 3RPM / 40RPM Vērsta Tārps Samazināt Mehānisko Self-lock

€4.19


100% klienti baudīja šo mehānisko pēc pasūtīšanas, lūdzu, nopirkt to bez bažām!

Mūsu Kronšteinu un Ātruma regulators var palīdzēt motoru, lai iegūtu labu lietotāju pieredzi, kā arī, mums ir tālvadības pults, lai tā, jūs varat pārbaudīt iepriekš, vai sazināties ar mums.

Motora atbalsta atcelti, darbojas un ir vairāk trokšņu, kad mainīja darbojas kā normālu, tas ir normāla parādība, lūdzu, zināt pirms pērk.

( Ja jūs pirkt mūsu kontrolieris, un vēlaties apgr. / min ātrumu, tāpēc varat pielāgot ātrumu no 0 līdz apgr. / min., Piemēram, 12v 40rpm, var regulēt 0-40rpm)

Piezīme: Lūdzu, izvēlieties slodzes griezes momentu, kas saskan ar jūsu projektu, kabīne griezes moments ir tikai kā atsauces.

Piemērs: jūs vēlaties, 12v motoru disks 20 kg objektu, lūdzu, izvēlieties 12v 3rpm(slodzei atbilstošais griezes moments ir 25kg.cm)

Ja motors bija spiesti braukšanas slodze liela, nekā motora slodzei atbilstošais griezes moments ir, tas var sabojāt zvejas rīkus ar motoru, vai motoru nevar pārvietoties.

Mūsu mehānisko pieņemt visu-metāla, augstas kvalitātes pārnesumu, 100% jauda, ilgs mūžs.Atteikties plastmasas zobrati!!!

Ja jums ir nepieciešams Vairāk Spēcīgs un Liels Griezes moments tārps pārnesumu mehānisko, lūdzu, atzīmējiet, kas no zemāk saites: p

Tagi: līdzstrāvas motors 20v, pārnesumu motors ar, garš tārps pārnesumu mehānisko, titan li, 12v brushless motors, 550 mehānisko, dc mehānisko pārnesumkārbu, 12v motoru, LĪDZSTRĀVAS Motors, dc augstu griezes momentu dzinējs.


( 2 Novērtējums )

Daudz.